فیلم راه و رسم گذشته The Old Way 2023

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

در فیلم راه و رسم گذشته مردی در دوران هفت تیر کشی خود مرد دیگری را به قتل رسانده و حالا پسر مقتول برای گرفتن انتقام سروکله اش پیدا شده است.

امتیاز منتقدین 44
رای کاربران IMDb 1,039
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

فیلم راه و رسم گذشته The Old Way 2023 یک تفنگچی پیر و دخترش باید با عواقب گذشته خود روبرو شوند، زمانی که پسر مردی که سال ها پیش او را به قتل رسانده می آید تا انتقام خود را بگیرد.

video
play-rounded-outline

فیلم راه قدیمی The Old Way در مورد یک تفنگدار سابق به نام کلتون بریگز (با بازی نیکلاس کیج) است که وقتی پسر مردی که او سال‌ها قبل به قتل رسانده بود، برای گرفتن انتقام پدرش از راه می‌رسد، اباید با عواقب گذشته تاریک خود روبرو شود.

حال بریگز پس از کشته شدن همسرش باید یکبار دیگر اسلحه به دست گرفته و در این مسیر، دختر جوانش نیز به او ملحق می‌شود اما…

فیلم راه قدیمی محصول سال 2023 کشور آمریکا به کارگردانی برِت داناوهو و نویسندگی داستان و فیلمنامه کارل دبلیو. لوکاس، این فیلم در تاریخ 6 ژانویه 2023 توسط کمپانی Saban Films که وظیفه ساخت و سرمایه گذاری این اثر سینمایی را بر عهده داشته است به انتشار رسید.

پس از عرضه این فیلم به صورت اینترنتی با نقد های متفاوتی از سمت منتقدین نیز همراه شد در مجموع این فیلم توانست امتیاز 44 را از 50 نقد ثبت شده دریافت نماید که نشان از امتیاز پایین منتقدین به این فیلم نیز می باشد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی راه قدیمی 2023 به کارگردانی برِت داناوهو در سال 2021 نیز در مونتانا آمریکا به اتمام رسید . یکی از دلایل تاخیر در اتمام و پخش این فیلم سینمایی به حوادث و اتفاقات مربوط به تیراندازی و..در پشت صحنه فیلم نیز بازمیگردد.

در فیلم The Old Way هنرپیشگانی چون کلینت هاوارد، آبراهام بن روبی، رایان کیرا آرمسترانگ، کری کنپه، نیک سرسی، نوآ لو گروس، شیلو فرناندز، دین آرمسترانگ، ادی اسپیرز، بوید کستنر در کنار نیکلاس کیج به ایفای نقش خود نیز پرداخته اند.

در فیلم راه و رسم گذشته مردی در دوران هفت تیر کشی خود مرد دیگری را به قتل رسانده و حالا پسر مقتول برای گرفتن انتقام سروکله اش پیدا شده است.

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند

Hide picture