انیمیشن گربه چکمه پوش آخرین آرزو Puss in Boots: The Last Wish 2022

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است: او هشت نفر از 9 زندگی خود را سوزانده است. پوس سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند.

امتیاز منتقدین 75
رای کاربران IMDb 32,190
پخش آنلاین
اعلان فیلم
توضیحات

در انیمیشن گربه چکمه پوش آخرین آرزو Puss in Boots: The Last Wish 2022 گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است: او هشت نفر از 9 زندگی خود را سوزانده است. پوس سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند.

دانلود فیلم گربه چکمه پوش: آخرین آرزو 2022 (دوبله فارسی)
play-rounded-outline

دانلود فیلم گربه چکمه پوش: آخرین آرزو 2022 (دوبله فارسی)

گربه چکمه پوش: آخرین آرزو یک فیلم پویانمایی کامپیوتری آمریکایی محصول 2022 است که در آن گربه چرکی چکمه پوش در ادامه فیلم گربه چکمه پوش محصول 2011 حضور دارد.

هر دو فیلم اسپین آف فرنچایز شرک هستند و The Last Wish به عنوان ششمین فیلم کلی این مجموعه خدمت می کند. آنتونیو باندراس صداپیشگی Puss in Boots را بر عهده دارد و این فیلم توسط DreamWorks Animation تولید و توسط Universal Pictures توزیع شده است.

کارگردانی جوئل کرافورد و کارگردانی مشترک ژانوئل مرکادو بر اساس فیلمنامه ای از پل فیشر و تامی سوردلو، بر اساس داستانی از سویردلو و نویسنده فیلم اول تام ویلر است. صداپیشگان همچنین شامل سلما هایک، هاروی گیلن، فلورانس پیو، اولیویا کولمن، ری وینستون، سامسون کایو، جان مولانی، واگنر مورا، داواین جوی راندولف و آنتونی مندز می‌شوند. این فیلم به سفر گربه چکمه‌ای ادامه می‌دهد که او تصمیم می‌گیرد تا آخرین آرزوی عرفانی را پیدا کند و هشت مورد از 9 زندگی خود را که هنگام فرار از دشمنان جدید (پوگ، مولانی و مورا) از دست داده بود، که قصد دارند او را شکار کنند، بازگرداند. دوستانش (هایک و گیلن).

برنامه ریزی برای دنباله ای برای گربه چکمه پوش در نوامبر 2012 آغاز شد، زمانی که گیلرمو دل تورو به اشتراک گذاشت تا شخصیت اصلی را در یک ماجراجویی به “محلی بسیار عجیب” ببرد. وی همچنین بیان کرد که چند پیش نویس برای فیلمنامه تکمیل شده است. به گفته باندراس، کار بر روی دنباله آن در آوریل 2014 اعلام شد. عنوان فیلم در ژوئن 2014 به نام گربه چکمه پوش 2: Nine Lives & 40 Thieves اعلام شد.

در نوامبر 2018، کریس ملداندری، بنیانگذار و مدیر عامل Illumination به عنوان تهیه کننده اجرایی تایید شد. اعلام شد که در فوریه 2019، کارگردان فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)، باب پرسیچتی، کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. بعداً کرافورد به عنوان کارگردان جدید در مارس 2021 به همراه مرکادو، که رئیس آن بود، معرفی شد. داستان فیلم اول اکثر بازیگران جدید، همراه با بازیگران بازگشته، در مارس 2022 معرفی شدند.

مانند فیلم قبلی آنها، The Bad Guys (2022)، الهام بخش سبک انیمیشن فیلم از انیمیشن Sony Pictures Animation Spider-Man: Into the Spider بود. -آیه، به آن سبک بصری می دهد که شبیه تصاویر کتاب داستان است. به جای سبک واقع گرایانه تر معرفی شده در شرک (2001)، تیم بیشتر بر روی طراحی سبک نقاشی تمرکز کرد تا با استفاده از فناوری جدید، فیلم را مانند دنیای افسانه ای جلوه دهد.

گربه چکمه پوش: آخرین آرزو در تاریخ 26 نوامبر 2022، قبل از اکران گسترده در سینماهای ایالات متحده در 21 دسامبر 2022، نمایش عمومی یک روزه در سینماهای منتخب داشت. این فیلم عموماً بازخوردهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است: او هشت نفر از 9 زندگی خود را سوزانده است. پوس سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند.

دیدگاه های کاربران

0 نظر
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند

Hide picture